9. studenog 2018. godine, u prostorijama Projekt centra Negoslavci, s početkom u 07:30 h održan je radni sastanak Projektnog tima projekta ZAŽELI – Negoslavci i žena zaposlenih u sklopu projekta ZAŽELI – Općina Negoslavci. Na radnom sastanku zaposlene žene imale su priliku postaviti pitanja i dobiti informacije, razmijeniti iskustva te se bolje povezati i upoznati. Povremeni radni sastanci sa ženama su relevantni kako bi se dogovorilo na koji način dalje odrađivati projektne aktivnosti. Žene su obaviještene da će iduća podjela paketa higijenskih potrepština biti krajem mjeseca studenoga. Projekt ZAŽELI – Općina Negoslavci sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Vrijednost projekta iznosi 2.477.950,00 kn.