Savjetovanje s javnošću2019-07-12T13:57:20+00:00

Izvješće o provedenom savjetovanju s javnošću o Programu mjera i provedbenog plana suzbijanja patogenih mikroorganizama, štetnih člankonožaca (arthropoda) i štetnih glodavaca čije je planirano, organizirano i sustavno suzbijanje mjerama dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije od javnozdravstvene važnosti na području Općine Negoslavci za 2024. godinu

By |27 veljače, 2024|Categories: Savjetovanje s javnošću|

Izvješće o provedenom savjetovanju s javnošću o Programu mjera i provedbenom planu suzbijanja patogenih mikroorganizama,

Izvješće o provedenom savjetovanju s javnošću o Programu mjera i provedbenog plana suzbijanja patogenih mikroorganizama, štetnih člankonožaca (arthropoda) i štetnih glodavaca čije je planirano, organizirano i sustavno suzbijanje mjerama dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije od javnozdravstvene važnosti na području Općine Negoslavci za 2023. godinu

By |22 veljače, 2023|Categories: Savjetovanje s javnošću|

Izvješće o provedenom savjetovanju s javnošću o Programu dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije na području Općine

Nedavne objave

Arhiva

Go to Top