Škola nogometa “Negis”

Škola nogometa “Negis” je osnovana 06.04.2021. godine, djeluje na području Općine Negoslavci, okuplja djecu uzrasta od 7 do 14 godina, redovito ih trenira, organizuje utakmice na domaćem terenu i ogranizira prijevoz djece na gostujuće utakmice.

Djeca su podjeljena u dvije grupe – limači i mlađi pioniri.

Trenutni predsjednik udruge je Dejan Bogunović.

Ciljevi: promicanje, unapređenje i razvitak nogometa u mlađim dobnim kategorijama NK Negoslavci.

Djelatnosti: -okupljanje mladih radi bavljenja nogometnim sportom; -razvoj i promicanje nogometnog sporta;- planiranje rada i razvitak nogometnog sporta;- organiziranje i provedba redovitih sustava treninga članova radi pripreme za natjecanje; – poduka i trening djece i mladeži;-provođenje dijela programa tjelesne i zdravstvene zaštite; – sudjelovanje u natjecanjima; – poduzimanje mjera i stvaranje uvjeta za unapređenje stručnog rada ; -provedba programa za osposobljavanje stručnih trenerskih kadrova; – skrb o zdravlju i zdravstvenoj preventivnoj zaštiti članova omladinske nogometne škole;- priprema i organizacija nogometnih natjecanja.