Natječaj za prijem u javni rad u Općini Negoslavci temeljem Programa javnog rada “Uredimo našu Općinu faza I – Uređenje područja Sramotin desni i Belčani”.

Broj traženih radnika: 6

Naziv radnog mjesta: Radnik/radnica na uređenju okoliša

Razina obrazovanja: bez škole, završena osnovna škola, srednja škola 3 godine, srednja škola 4 godine

Opis poslova: Radovi na održavanju čistoće, zelenih površina i hortikulture na području “Sramotin desni”. Radovi na uklanjanju divljih deponija u ataru k.o. Negoslavci “Belčani”. Privođenje namjeni poljskih putova i kanalske mreže.

Kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju: zamolba za posao: životopis, preslika osobne iskaznice, podatak o duljini prijave u evidenciju Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, podatak o radnom stažu iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

https://burzarada.hzz.hr/RadnoMjesto_Ispis.aspx?WebSifra=99368013