Obavještavamo stanovnike Općine Negoslavci da je od ponedjeljka 06.04.2020. godine usluga e-propusnice dostupna za stanovnike Općine Negoslavci.

Propusnice se izdaju u Projekt centru Negoslavci.
Informacije na brojeve telefona :
032 517 035
095 270 65 00 (Viber)
098 845 722
Radnim danom od 8 do 15h, subotom od 8 do 12h, nedjeljom od 8 do 10h.
Za propusnicu je potrebno dostaviti sljedeće podatke: Ime i prezime osobe za koju se izdaje propusnica,OIB, adresa stanovanja i podaci o vremenskom razdoblje od kada-do kada Vam je potrebna propusnica, ili propusnicu možete popuniti putem sustava eGrađani.
Stožer CZ smije izdavati propusnice samo za potrebe napuštanja mjesta prebivališta iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja brige o djeci ili starijim osobama, ili kupovine hrane i osnovnih potrepština.
Za dodatne informacije obratite se na gore navedene brojeve telefona u navedeno vrijeme.
Srdačan pozdrav,
Općina Negoslavci.