9. srpnja 2018. godine, u općinskim prostorijama, s početkom u 07:00 h održan je radni sastanak Projektni tim projekta ZAŽELI – Općina Negoslavci i 15 žena zaposlenih u sklopu projekta ZAŽELI – Općina Negoslavci. Radni sastanak je organiziran sa ciljem prenošenja iskustava u radu sa korisnicima i bolje komunikacije između Projektnog tima. Također, asistent na projektu najavio je ženama da će od mjeseca kolovoza imati pravo na korištenje planiranih godišnjih odmora, te da će se korisnici u tom slučaju raspoređivati između radnica. Projekt ZAŽELI – Općina Negoslavci sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Vrijednost projekta iznosi 2.477.950,00 kn.