Dana 22. veljače 2018. godine u općinskoj konferencijskoj sali u Negoslavcima održana je javna tribina promocije projekta „ZAŽELI – Općina Negoslavci“ koja je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda. Projekt „ZAŽELI – Općina Negoslavci“ provodi se u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područnim uredom Vukovar i Centrom za socijalnu skrb Vukovar. Vrijednost projekta je 2.477.950,00 kuna, a trajati će ukupno 30 mjeseci. Cilj projekta je osposobiti i zaposliti 15 žena pripadnica ciljne skupine na period od 2 godine, koje će svojim radom i aktivnostima poboljšati kvalitetu života krajnjim korisnicima. Dodatna vrijednost projekta stvara se djelovanjem na poboljšanje položaja starijih osoba i boljom skrbi o njima, da što zadovoljnije i ispunjenije prožive starost.

Javnu tribinu otvorio je općinski načelnik gospodin Dušan Jeckov koji je pozdravio sve nazočne i izrazio veliko zadovoljstvo što smo korisnici ovoga projekta, te obrazložio važnost projekata kao poticaj za daljnje nastojanje u ostvarivanju sličnih ciljeva. Voditeljica projekta Mirela Pole održala je kratku prezentaciju projekta na kojoj je istaknula dosadašnji tijek provedbe projektnih aktivnosti te sve informacije o planiranim aktivnostima. Na predstavljanju projekta nazočili su partneri, HZZ PU Vukovar i CZSS Vukovar, zastupnica u Hrvatskom saboru gospođa Dragana Jeckov, te drugi sudionici kojima su nakon završetka podijeljeni promotivni materijali čija su sredstva osigurana iz projekta. Cjelokupan tijek događaja medijski je popratio Radio Dunav, Radio Borovo i TV produkcija Zajedničkog vijeća Općina Vukovar.

Održana javna tribina promocije projekta Zaželi-Općina Negoslavci