Dana 22. veljače 2018. godine u općinskoj vijećnici u Negoslavcima održan je prvi sastanak projektnog tima projekta „ZAŽELI – Općina Negoslavci“ kojega Općina Negoslavci provodi u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područnim uredom Vukovar i Centrom za socijalnu skrb Vukovar.

Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Vrijednost projekta je 2.477.950,00 kuna, a trajati će ukupno 30 mjeseci. Cilj projekta je osposobiti i zaposliti 15 žena pripadnica ciljne skupine na period od 2 godine, koje će svojim radom i aktivnostima poboljšati kvalitetu života krajnjim korisnicima.

Tema radnog sastanka bila je predstavljanje članova projektnog tima institucije nositelja projekta i partnerskih institucija, dosadašnji tijek provedbe projektnih aktivnosti te sve informacije o planiranim aktivnostima vezanim uz realizaciju projekta.

Prvi sastanak projektnog tima projekta „ZAŽELI – Općina Negoslavci“