Potpisom Ugovora sa Vinkovačkom Gradskom knjižnicom, uspostavljena je usluga Bibliobusa za područje Općine Negoslavci u 2020. godini.

Općinski načelnik Dušan Jeckov i saborska zastupnica Dragana Jeckov posjetili su Bibliobus koji je upravo stigao u Negoslavce. Djelatnici knjižnice predstavili su im projekt Bibliobus 2020., osmišljen kao putujuća knjižnica Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci. Bibliobus se može naći na  71 stajalištu u Vukovarsko-srijemskoj županiji
svakih 14 dana u isto vrijeme na istom mjestu. Godišnja članarina Bibliobusa iznosi 20 kuna. U raznolikoj ponudi knjižnične građe možete posuditi dječju literaturu, beletristiku domaćih i stranih autora, popularno znanstvena djela ili se poslužiti računalom.

Informacije o Bibliobusu i raspored rada Bibliosa za 2020. godinu se mogu pogledati na sljedećem linku: http://knjiznice.nsk.hr/vinkovci/odjeli/zupanijski-bibliobus/