Općina Negoslavci
Program „Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.“
Naziv projekta: Zaželi-Negoslavci-faza IV

Općini Negoslavci odobrena su bespovratna sredstva u iznosu od 855.000,00 eura za projekt pod nazivom Zaželi-Negoslavci-faza IV u okviru otvorenog trajnog Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava Zaželi-prevencija institucionalizacije, Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijlne politike.

Projekat Zaželi-Negoslavci-faza IV je odgovor na potrebe osoba starijih od 65 godina i odraslih osoba s invaliditetom (18 i više godina) kojima će se pružati usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu čime se pridonosi njihovoj većoj socijalnoj uključenosti, prevenciji institucionalizacije, ostanku u vlastitom domu te osiguravanju prava na život u zajednici.

Projekat će trajati 36 mjeseci u kojem će aktivan rad s korisnicima trajati 30 mjeseci. Glavna aktivnost projekta je zapošljavanje na 30 mjeseci 19 osoba sa područja Općine Negoslavci, koje će se skrbiti o minimalno 114 starijih osoba i osoba sa invaliditetom na području Općine Negoslavci.

Vijest: Zazeli-Negoslavci-faza-IV